Gizlilik Politikası

Bilgilerin Korunması ve Güvenliği

Değerli Gölbaşıçiçekmarket Üyesi,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Paytr ve Kuveyt Türk ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. 

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler golbasicicekmarket`nde saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında gönderici firmaya aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Gölbaşıçiçekmarket müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı görünüşü pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği


Ödemeleriniz sırasında uygun değer güvenliğin sağlanmaktadır. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kart numarası ) gölbaşıçiçekmarket tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin Doğrulanması


Müşteriler gölbaşıçiçekmarketde kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve Güvenliği hakkında gölbaşıçiçekmarket`e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@golbasicicekmarket.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 
golbasicicekmarket Ekibi