Ödeme ve Güvenlik

Ödeme ve Güvenlik

golbasicicekmarket.com kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi takiben ödeme tutarı hesabınızdan çekilir. Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle golbasicicekmarket`de tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez. 

Hediye Çeklerinizin Kullanılması

Eğer bir hediye çekine sahipseniz, bu çeki siparişinizde kullanabilirsiniz. Hediye çekleri otomatik olarak ödeme sırasında gösterilmektedir. Her siparişte sadece bir hediye çekinizi kullanabilirsiniz. Lütfen hediye çeklerinizin son kullanım tarihlerine dikkat ediniz. Hediye çekiniz ve geçerliliği hakkında bilgi almak isterseniz lütfen Hesabım / Hediye Çeklerim linkine tıklayın.

Gönderim Masrafları ve Teslimat 

Gölbasicicekmarket her sipariş için işletme ve gönderim masrafı almamaktadır (şehir merkezine uzaklığı 40 km den fazla ise ücretlendirme yapmaktadır). Siparişiniz onaylandıktan sonra, gün içerisinde siparişlerinizin teslimi yapılmaktadır.