Sık Sorulan Sorular

Sıkca Sorulan Sorular
 

www.golbasicicekmarket.com en üst düzey kaliteli ve avantajlı fiyatları sunan alışveriş sistemidir. www.golbasicicekmarket.com Ağırlıklı kesme çiçek ürünleri olmak üzere, aksesuar, her türlü çiçek çeşitliliğine sahip `Size Özel Alışveriş` duyulabilecek ve kavramını tüketici ile buluşturmaktadır. 

 

Online çiçek siparişinedir?

Özel tasarımların  P`e varan indirimler ile 10 ila 15 gün arasında değişen süreçlerde online çiçek siparişi ile satışa sunulmasıdır. Üyeler satış aktivitelerinden faydalanabilmektedir.  

www.golbasicicekmarket.com Kimdir?

 

www.golbasicicekmarket.com Ankara`nın 4 ayrı yerinde tasarım atölyeleri ile 1982 den beri çiçek sektöründe faaliyet gösteren ve Uluslararası çalışan firmamız, 2008 yılından itibari ile sizlere internet üzerinden hizmet vermektedir. Global flowers da ilk 5 listesinde yer almayı amaçlayan www.golbasicicekmarket.com, çiçek servis sektöründe en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır  

 

Siparişleriniz İle İlgili Sorular

Ödeme ve Güvenlik

www.golbasicicekmarket.com kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi takiben ödeme tutarı hesabınızdan çekilir. Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle www.golbasicicekmarket.com tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez.  

Hediye Çeklerinizin Kullanılması

Eğer bir hediye çekine sahipseniz, bu çeki siparişinizde kullanabilirsiniz. Hediye çekleri otomatik olarak ödeme sırasında gösterilmektedir. Her siparişte sadece bir hediye çekinizi kullanabilirsiniz. Lütfen hediye çeklerinizin son kullanım tarihlerine dikkat ediniz. Hediye çekiniz ve geçerliliği hakkında bilgi almak isterseniz lütfen Hesabım / Hediye Çeklerim linkine tıklayın. 

Gönderim Masrafları ve Teslimat

www.golbasicicekmarket.com, her sipariş için işletme ve gönderim masrafı almamaktadır (şehir merkezine uzaklığı 40 km den fazla ise ücretlendirme yapmaktadır). Siparişiniz onaylandıktan sonra, gün içerisinde siparişlerinizin teslimi yapılmaktadır. 

 

Satış Kampanyaları İle İlgili Sorularınız

 

www.golbasicicekmarket.com`de sizi neler bekliyor

 

www.golbasicicekmarket.com tüm müşterileri için satış kampanyaları sunmaktadır. Tüm kampanyalarda www.golbasicicekmarket.com`da sunulan ürünlerin tazeliği konusunda garanti vermektedir. 

www.golbasicicekmarket.com`deki satış kampanyalarına nasıl katılabilirim?

www.golbasicicekmarket.com`e üye olarak tüm satış kampanyalarına katılabilirsiniz. Mevcut kampanyalara Kampanya alanından bakabilirsiniz. Bir kampanya dan faydalanmak için "Sipariş" düğmesine tıklayınız. 

 

Satış kampanyalarından nasıl haberim olacak?

Kampanya takip bölümünde mevcut ve devam eden satış kampanyalarının yanı sıra yeni başlayacak olan kampanyalar da bildirilecektir. Bu şekilde hiçbir kampanyayı kaçırmayacaksınız ve her kampanya başlangıcında sizleri e-posta ile bilgilendireceğiz.  

 

www.cicekoutleti.com neden bu kadar uygun?

Böylece örnek olacak özel tasarımlar, toplu alım veya yeni mahsul ürünleri dalgalandırıcı derecede uygun fiyatlarla sunabiliyoruz. Ürünlerin Tazeliği her zaman garanti altındadır. 

 

www.golbasicicekmarket.com`da nelere dikkat etmek gereklidir?

Tüm satış kampanyaları süre ve adet ile sınırlı olduğundan dolayı, özel sunumların her zaman hazır bulunduğu hususunda garanti veremiyoruz. Yapmanız gereken, olabildiğince erken ilgilendiğiniz ürünü takip etmeye başlamaktır. Özel kampanya kavramdan dolayı siparişlerin teslimatları kural olarak o ana mahsus olan satış kampanyası süresi içerisinde yapılmaktadır. Ürünlerin değiştirilmesi mümkün değildir. Bu gibi durumlarda siparişinizi iptal etmelisiniz. Size bu durumda satış bedeli iade edilecektir. İadeler ile ilgili diğer detayları öğrenmek için İptal ve İadeler bölümüne bakınız. 

 

İadeler ile İlgili Sorular

 

İadeler

Lütfen iadeniz için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz: 

- Ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. 
- Ürün hasar görmemiş, yıpranmamış ve ürünün ambalajı açılıp bozulmamış olmalıdır. 

Cayma Hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz: 

-Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca hazırlanan veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya ihtimali olan ürünler söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz. 
- Ayrıca, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen ürünlere ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. 

 

İptaller İle İlgili Sorular

 

İptal Bildirimi

Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün,

- sipariş numarasını
- ürün kodunu
- iptal adedini

belirterek iade@cicekoutleti.com e-posta adresine iletiniz. Lütfen size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-postanızda belirtiniz.

Sipariş ulaştıktan sonra vereceğiniz iptal talepleriniz  işleme alınmaz, iptal talepleriniz ancak ürün sevkiyatları başlamamış ise dikkate alınabilir.
Kampanya sevkiyatları başlamış ise para iadenizin yapılabilmesi için iade süreçlerini izlemeniz gerekecektir.

İptal taleplerinize ilişkin kredi kartınıza yapılacak iptali, bankanıza bağlı olarak, iptal işlemleriniz www.golbasicicekmarket.com tarafından gerçekleştirildikten sonraki 10 iş günü içinde kredi kartınızda görebilirsiniz.